حضور سدیوس در نمایشگاه جهانی cosmoprof

حضور سدیوس در نمایشگاه جهانی cosmoprof
حضور سدیوس در نمایشگاه جهانی cosmoprof
حضور سدیوس در نمایشگاه جهانی cosmoprof

 

به نقل از روابط عمومی سدیوس به استحضارمی‌رساند کمپانی سدیوس در یکی از بزرگترین نمایشگاه های جهانی لوازم آرایشی و محصولات بهداشتی هنگ کنک حضور خواهد داشت.

این نمایشگاه در تاریخ ۱۱ نوامبر شروع و به مدت سه روز تا تاریخ ۱۳ نوامبر ادامه خواهد یافت.

سدیوس با هدف احترام به مشتری که بزرگترین سرمایه اوست اقدام به حضور در این نمایشگاه کرده است تا این حضور منجر به برقراری ارتباطات و تعاملات نزدیک با شرکت های مطرح و سطح اول عطر و ادکلن جهان گردد و بتواند در این حضور دوره های آموزشی ویژه تولیدات درجه یک جهانی مطابق با آخرین علوم و فناوری را پشت گذارده و تولیدات خود را به مدرن ترین شیوه ممکن عرضه نماید.

این ارتباط نزدیک با شرکت های معتبر فرصت مناسبیست برای ایجاد همکاری‌های جدید و چند جانبه میان قدرت های برتر صنعت عطر و ادکلن جهان با کمپانی سدیوس. امید داریم به زودی به ارائه محصولات متنوع با همکاری بهترین های صنعت مد عطر و ادکلن برآئیم .

در این فرصت مناسب سدیوس زبان شما, مشتری ایرانی است و با کمال میل نظرات و پیشنهادات شما عزیزان را برای برنامه ریزی آتی خود در صدر امور قرارخواهد داد تا بدین وسیله بالاترین احترام را به نیاز شما مشتری عزیز گذاشته و طبق سلیقه و خواسته شما اقدام به شروع همکاری و مذاکرات در نمایشگاه گرداند . از این رو منتظر دریافت نظرات پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

سوغاتی می‌خواهید؟

همانطور که پیش‌تر توضیح دادیم این سفر نمایشگاهی شامل تعاملات و ارتباطات بسیاری با بزرگان دنیای زیبائی می‌باشد که این تعاملات می‌تواند منجر به همکاری با این شرکت ها گردد. بدین منظور به ما بگوئید :

  • سدیوس از این سفر چه چیزی با خود به ارمغان بیاورد؟
  • با کدامین طراحان مطرح شیشه عطر و ادکلن دیدار کنیم؟
  • کدام رایحه مطرح جهان به محصولات خود اضافه کنیم ؟
  • فرمول خاصی مد نظرتان است که باید به ان دست یافت؟
  • و …

خلاصه هر چیزی که مد نظر شما است در اولویت برنامه های سدیوس خواهد بود مطمئن باشید که بزرگ‌ترین هدف سدیوس از این حضور تلاش برای ایجاد رضایت مشتریان و هوادران خود است, زیرا ما تنها به شما می‌اندیشیم.

اخبار حضور ما در نمایشگاه را از طریق وب سایت مجموعه و صفحات اجتماعی ما دنبال کنید .

 

آدرس وب سایت نمایشگاه : http://www.cosmoprof-asia.com/en-us/

خاطره ای خوب از رایحه خوب

خانم آریا

@seduce.ir
# عطر #ادکلن #خوشبو #کمپین #کمپین_خوشبو_باشید_با_سدیوس # سدیوس #برند #ادکلن_زنانه #ادکلن_مردانه #ادکلن_شیرین #ماندگاری_بالا #تلخ #شیرین #خنک #گرم #ادکلن_تلخ #۲۰۱۴ #۲۰۱۵ #ادکلن_جدید #خوشبو_باشید #خاص_باشید

تلفن ۲۸۴۲۴۶-۰۲۱
تلفکس ۲۸۴۲۱۲۰۰-۰۲۱
شماره ویژه، تلگرام , وایبر و لاین ۰۹۱۰۹۹۸۹۹۰۰
کیک seduce.ir

دیدگاهتان را بنویسید