مؤسس شرکت نگین رنگ وبوی

آقای کیانوش رنگ وبوی متولد مرداد ماه سال ١٣۵٠ بوده که پس سپری نمودن مدارج عالی تحصیلی در مقطع کارشناسی در رشته شیمی کاربردی إز دانشگاه شریف فارغ تحصیل گردید.

پس إز آن با توجه به آموخته های آکادمیک خود و بررسی نیاز جامعه وارد بازار کار شده ونسبت راه اندازی و تأسیس  یک کارخانه تولیدی آرایشی در منطقه آزاد چابهار اقدام نمود.
اولین محصول تولیدی شرکت که اسپری دئودورانت بود در سال ١٣٧٩ وارد بازار داخلی شد که مورد استقبال و إقبال عمومی خوبی قرار گرفت به عنوان اولین تولید کننده اسپری دئودورانت در ایران شناخته شد، و پس إز آن به کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای آسیای میانه صادر نمود.
تا اینکه با توجه به علاقه بسیار زیاد به رایحه و پرفیوم در سال ١٣٨۵ تصمیم گرفت به این عرصه کاملا حرفه ای ورود نماید ، و در شهریور ماه همان سال سفرهای تحقیقاتی خود را إز کشورهای صاحب علم و فناوری این محصول شروع نمود، فرانسه بابت اسانس و رایحه ، ایتالیا و اسپانیا و آلمان بابت متعلقات أعم إز شیشه ، پمپ و ماشین آلات تولیدی پرفیوم .
در همین راستا پس إز انجام دقیق تحقیقات و به جهت تکمیل فرایند تولید انواع پرفیوم در سال ١٣٨٧ عازم شهر گراس فرانسه شد و در دوره رایحه شناسی و فرمولاسیون شرکت بزرگ ژان نیل حضور پیدا کرد و پس إز پشت سر گذاشتن کامل  دورههای حرفهای آن شرکت موفق به أخذ مدرک  perfumer  و license آن شرکت گردید.
لازم به توضیح است که کلیه محصولات تولیدی شرکت إز صفر تا صد أعم طراحی برند و شیشه و انتخاب رایحه و ترکیبات آن به عهده خود مدیریت بوده و برأی اجرا و پیاده نمودن هریک إز این ادئوپرفیومهای ماهها تلاش بی وقفه داشته تا به سرنجام نهایی رسیده و به مرحله تولید نهائی برسد.