سدیوس برنده جایزه ارای مردمی در جشنواره وب ایران

عرض أدب دارم خدمت همراهان سدیوس این پست را با حس متفاوتی مینویسم، امروز حامل خبر بسیار خوبی هستم، خبری که با کمک شما همراهان مهربان و دوست داشتنی سدیوس شکل گرفت، از اینکه شما را در کنار خود می بینیم بسیار افتخار میکنیم. 

روز پنجشنبه افتخاری دیگری برای تیّم سدیوس رقم خورد، وقتی در سالن همایش جشنواره وب با حضور ١۴٠٠ نفر از بزرگان حوزه انلاین کشور نام سدیوس به عنوان برترین وب سایت حوزه صنعت آرایشی بهداشتی طنین انداز شد، به حضور شما همراهان همیشگی سدیوس بسیار بالیدیم و به خود افتخار کردیم که دوستانی همچون شما داریم. 
این افتخار در حالی رخ داد که رقبای به بزرگی شرکت های مثل سیگنال، دیجی کالا، ایسام، دانشگاه های مطرحی همچون تهران، فردوسی و شهرداری تهران و سازمانهای و … بسیاری حضور پررنگ داشتند. سدیوس دست تک تک همراهانش را به گرمی می فشارد و سر تعظیم فرود می اورد. 

با دریافت این جایزه علاوه به افزایش انگیزه، مسئولیت ما را نیز افزایش داده است و سدیوس به شما همراهان متعهد تَر از گذشته خواهد بود و تلاش بیشتری در آرائه خدمات بهتر برای جلب رضایت شما عزیزان خواهد کرد. 
فکر میکنم بیشتر از این شما را منتظر نتایج مسابقه نگذارم، قبل از اعلام نتیجه بابت تاخیر از شما پوزش می طلبیم واقعا جمع بندی امتیازات بسیار وقت گیر بود، امیدواریم که شما بر ما ببخشید.

بعد از بررسی نتایج و جمع بندی أسامی برندگان مشخص شد، این بار هم رقابت در صدر جدول بین سه نفر شدت داشت که سر کار خانم حبیبی با تلاشهای بی امان خود در جایگاه اول به این موفقیت دست پیدا کردند، به ایشان تبریک می گوئیم و آروزی سلامتی و شادکامی برای ایشان داریم. أسامی برندگان به ترتیب امتیاز به شرح زیر اعلام می گردد:

نفر اول: سر کار خانم حبیبی با امتیاز ۵۶٠٠

نفر دوم : سرکار خانم طیبه با امتیاز ٣٣٠٠

نفر سوم : سرکار خانم با امتیاز ٢١٠٠
 

جا دارد در اینجا از همراهی دیگر دوستانی که در این راه همراه سدیوس بوده اند تشکر کنیم و برای قدردانی از حضور سایر دوستان و جبران محبت ایشان بن تخفیف ۵٠٪‏ در نظر گرفته ایم. امیدواریم بتوانیم یار و دوست همیشگی شما باشیم.

لطفا دوستان برنده برای دریافت جایزه خود از طریق پیام خصوصی با ما در ارتباط باشند.

خبر های خوش دیگری بریتان در نظر داریم که به زودی خدمتتان اعلام میکنیم. 
خانم آریا

مدیر روابط عمومی
” خاطره ای خوب از رایحه خوب “
 
نحوه سفارش:
وب سایت www.seduce.ir

تلفن ۲۸۴۲۴۶

اس ام اس ، تلگرام ۰۹۱۰۹۹۸۹۹۰۰

کانال تلگرام https://telegram.me/seduceperfume

اینستاگرام https://instagram.com/seduce.ir/

فیسبوک https://www.facebook.com/seduce.ir

تویتر https://twitter.com/seduce_ir

گوگل پلاس https://plus.google.com/+SeduceIr

#عطر #ادکلن #برند #خوشبو#ادکلن_زنانه#ادکلن_مردانه #خوشبو_باشید #ادکلن_تلخ #ادکلن_خوشبو #ادکلن_شیرین#ادکلن_خنک #ماندگاری_بالا #ادکلن_گرم#ادکلن_معروف#گرم #خنک #تلخ #چوبی#تخفیف #مقالات #تخصصی #نمایندگی #فروش ویژه عطر#کوپن تخفیف#مرکزخرید خریدعطرآنلاین# خریدادکلن#ادکلن# عطرآنلاین# خریداینترنتی# خریدعطر

#perfume #gift #life #photography#men #luxury #lux #women #girl #boy #body

www.seduce.ir

سدیوس پرفیوم

@seduce.ir

دیدگاهتان را بنویسید